Mániás atya a pácban
Sikkasztás miatt felfüggesztettek egy szexmániás spanyol papot
Sikkasztás miatt felfüggesztettek a papi szolgálat alól egy szexmániás és szerencsejátékos plébánost Spanyolországban - jelentette egy madridi napilap.
2010.02.25 14:28MTIA 27 éves lelkipásztor nyomasztó pókeradósságának törlesztésére még azt is megpróbálta, hogy az interneten eladja két egyházközsége értékes, XVII. századi festményeit. Az El Mundo című újság szerint a pap nemcsak a szerencsejáték, de a nemi élet iránt is olthatatlan vágyat érzett: 17 ezer eurót (durván 4,6 millió forintot) herdált el egyházközségi pénzekből pornóoldalak látogatására és telefonszexre. Felgyülemlett adóssága visszafizetésére különös ötlete támadt: felajánlotta szexuális szolgáltatásait a világhálón.
"Heteró spanyol férfi boldogságod szolgálatában" - kezdődött a hirdetés. "Nőknek és pároknak, jó adottsággal (15 centiméter), nyitott vagyok bármire, kivéve szado-mazót, ne érezzetek bűntudatot, olyan boldoggá teszlek benneteket, mint még soha!" - állt az önreklámban. "Tarifája" 50 és 120 euró (körülbelül 13 500 és 32 400 forint) között mozgott időtartamtól függően. Az El Mundo fényképet is közölt a szakállas-bajszos férfiról, aki alsónadrágban, behúzott hassal pózol a felvételen. Az eltévelyedett lelkipásztor az egyik vasárnapi misén maga gyónta meg, hogy meglopta egyházközségeit és elsikkasztotta a perselypénzt. Yolanda Sánchez, a paphoz tartozó egyik település polgármestere elmondta, hogy a plébános "mellékes ügyletei" nyílt titoknak számítottak, "sok pletyka keringett" róla.
A botrány kipattanása után mégis nagy volt a hívők felháborodása. A "sajnálatos események" után, elszámolási szabálytalanságokra hivatkozva a toledói főegyházmegye a plébános felfüggesztése mellett döntött.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06