Életfogytiglant is kaphat
Agyonvert két embert tetűfertőzés miatt egy orosz karatés
Egy orosz karatés agyonvert egy 61 éves nőt és fiát, mert állítólag tetűvel fertőzték meg a feleségét - közölte pénteken egy nyomozó.
2009.04.10 17:33MTIA 26 éves férfi, aki ittas volt, berontott a munkásszállójában a szomszéd szobába kedden és szabályos karatémozdulatokkal ütlegelni és rúgni kezdte az asszonyt és a fiát - közölte Eduard Abdullin nyomozó telefonon a Moszkvától 700 kilométerre keletre fekvő Kazánból.
"Szó szerint agyonverte és rugdosta őket" - mondta Abdullin. "A család nagyon szegény volt és sokat ivott. Azzal vádolta őket, hogy tetűvel fertőzték meg a feleségét és az egész folyosót".
Az asszony 58 éves férje is kapott a verésből, de ő túlélte a támadást. A gyanúsítottat, aki hét éven át tanult karatézni, életfogytiglani elzárásra is ítélhetik, ha bűnösnek találják.
Kapcsolódó írások:
- Döbbenet - Paudits Bélát majdnem agyonverték!
- Idegesítette a gyermeke: agyonverte
- Agyonverte, majd betonba temette a kertjében a pénzbeszedőt
- Miért? - Kis híján agyonvertek egy libatömőt a Kiskunságban!
- Lehet, hogy az Olaszliszkán agyonvert tanár nem is gázolt?
- Kegyetlenség: agyonvert, felakasztott kutyák Kenderesen
- Csaknem agyonvertek egy férfit Gyöngyösön - 14 éves az egyik támadó