Árokban

Súlyos buszbaleset Bangladesben, gyerekek haltak meg

A híradások a rossz időjárási körülményekkel hozzák kapcsolatba a súlyos balesetet. A busz vezetője feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, a busz lesodródott az útról, és árokba zuhant.

2014.02.16 09:53MTI

Legalább hét gyerek meghalt és húsz megsérült Banglades délnyugati részén egy buszbalesetben - jelentette vasárnap a helyi média.

A baleset előző nap este történt. A híradások a rossz időjárási körülményekkel hozzák kapcsolatba a súlyos balesetet. A busz vezetője feltehetően elvesztette uralmát a jármű felett, a busz lesodródott az útról, és árokba zuhant.

A média szerint a buszon mintegy 75 gyerek utazott, mindnyájan egy dzsesszúri általános iskola 6-12 éves tanulói, akik kirándulásról tértek haza.

Sejk Haszina Vazed miniszterelnök személyesen utasította a rendőrséget arra, hogy indítson nyomozást, és derítsen fényt a baleset okaira.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.