Halálosan megsérült
Halál: gyilkolt a cápa Dél-Afrika partjainál
Cápatámadásban halálosan megsérült hétfőn egy úszó Dél-Afrika partjainál.
2012.01.16 17:11MTIA huszonöt éves férfi a felsőtestén, karjain és lábain szerzett sérülésekbe halt bele a mentőegységek tájékoztatása szerint.
A támadás a Keleti Fok tartományban lévő Port St. Johns egyik strandján történt a mellkasig érő vízben, ahol éppen egy csoport úszó tartózkodott. A tengeri mentőszolgálat szerint a területen az elmúlt hat évben hat halálos cápatámadás történt.
A régió cápáinak védelmére létrejött Natal Sharks Board nevű szervezet jelenleg a Port St. Johns körzetében történt gyakori esetek okait kutatja új tanulmányában.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06