Könnyű sérüléseket szenvedett
Maga előtt tolta a busz a kisfiút
Autóbusz elé szaladt egy kisfiú Mátraverebélyen. A jármű néhány méteren keresztül maga előtt tolta a gyermeket, aki könnyű sérüléseket szenvedett.
2011.05.10 19:51HavariaPressA baleset hétfőn délután történt a Nógrád megyei községben. A kisfiú az úttest szélén gyalogolt, mikor mögé ért egy autóbusz. A gyermek ekkor – hirtelen irányt váltva – nekiszaladt a busznak.
A sofőr vészfékezett, a gyermeket a jármű a blokkoló bal első kerékkel néhány méteren át tolta maga előtt. A fiú a baleset során könnyű sérüléseket szenvedett.
A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06