Nyolc napon túl gyógyul
Majdnem Olaszliszka: önbíráskodás Csongrádon - képekkel!
Motorkerékpáros ütött el egy elé haladó 6 éves bicikliző kislányt Csongrádon, még a hét elején - noha egyikük sem sérült meg, a férfit megtámadták, és súlyosan bántalmazták. Pénteken gárdisták és helyi lakosok gyűltek össze demonstrálni az eset ellen.
Pénteken gárdisták és helyi lakosok gyűltek össze demonstrálni az eset ellen.
További két személyt gyanúsított meg a Csongrádi Rendőrkapitányság a hétfőn este a város Nagymező utcájában egy balesetet követően történt bántalmazás miatt.
Hétfőn este érkezett bejelentés a Csongrádi Rendőrkapitányság ügyeletére, ami arról szólt, hogy ketten bántalmaztak egy helybeli fiatalembert a Nagymező utcában, miután segédmotoros-kerékpárjával összeütközött egy biciklis kislánnyal. A fiatalember a Nagymező utcán haladt, amikor későn észlelte az előtte, az úttesten keresztben, kerékpárján fent ülve áthaladó 6 éves kislányt, akivel összeütköztek.
A baleset során egyikőjük sem sérült meg, azonban csakhamar kiáltozásra lett figyelmes, miközben ismeretlen személyek rátámadtak és bántalmazni kezdték. A sértett menekülni próbált, de mire sikerült neki beszaladnia egy házba, addigra négy fogát kiverték. Az ügyben a Csongrádi Rendőrkapitányság súlyos testi sértés bűntett megalapozott gyanújával aznap egy 46 éves férfit állított elő.
A nyomozás során beszerzett adatok alapján a Csongrádi Rendőrkapitányság megállapította, hogy a bántalmazásban hárman vettek részt, így csütörtökön egy 32 éves helybeli férfit és egy ugyancsak 32 éves helybeli nőt is gyanúsítottként vontak felelősségre.
A rendőrség az ügyben súlyos testi sértés bűntette mellett így most már csoportosan elkövetett garázdaság bűntettével is gyanúsítja a feltételezett elkövetőket.
Rendőrök és kommandósok biztosítják a helyszínt, miután Csongrádon, a Nagymező utcában gárdisták és helyi lakosok gyűltek össze demonstrálni.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06