Nem találtak robbanóanyagot
Bombariadó volt a budapesti Árkádban
Bombariadó miatt csütörtökön kora este kiürítették a fővárosi Örs vezér téren található Árkád bevásárlóközpontot, a tűzszerészek este fél nyolcig nem találtak robbanóanyagot.
2010.12.16 20:02MTIKormos Endre, a BRFK sajtóügyeletese az MTI-nek elmondta: délután háromnegyed hatkor érkezett bombafenyegetés a Budapesti Rendőr-főkapitányságra.
A hatóság ezt követően kiüríttette az épületet, majd a készenléti rendőrség tűzszerészei megkezdték az esetleges robbanóanyag utáni kutatást, a bevásárlóközpont méretei miatt az épület átvizsgálása este fél nyolckor még tartott - fűzte hozzá.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06