Életveszélyes állapotban van

Megkéselte testvérét egy férfi Kunmadarason

Megkéselte testvérét egy férfi Kunmadarason. Az áldozatot életveszélyes állapotban vitték a karcagi kórházba - közölte a rendőrség az MTI-vel hétfőn.

2010.12.13 12:07MTI

A támadó családi veszekedés közben többször is megszúrta öccse felsőtestét egy 12 centiméter hosszú késsel - mondta a múlt szombati esetről Pásztorné Kovács Ágnes főhadnagy, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.

Hozzátette: a késelő önként jelentkezett a rendőrségen, ahol őrizetbe vették. A rendőrség kezdeményezi a férfi előzetes letartóztatását.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.