Két halott, több sérült
Halálos baleset az M7-es autópályán
Két halottja és hét sérültje van az M7-es autópálya Nagykanizsa felé vezető oldalán csütörtök reggel történt balesetnek; a 135-ös kilométer közelében mikrobusz és kamion ütközött, a forgalmat a 7-es főútra terelik - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense az MTI-vel.
2010.10.21 09:16MTI/fotó: MTIBíró Gábor tájékoztatása szerint egy ukrán rendszámú mikrobusz az autópálya külső sávjában egy magyar rendszámú pótkocsis kamionba rohant.
A baleset következtében egy 30 év körüli ukrán nő és egy hasonló korú férfi vesztette életét, a kisbusz további hét utasa, köztük egy másfél éves kisfiú súlyos, illetve könnyebb sérüléseket szenvedett.
Valamennyi sérültet kórházba szállították.

A baleset helyszínelése műszaki szakértő bevonásával, ügyész jelenlétében zajlik, és várhatóan hosszabb ideig eltart.
Az autópálya Nagykanizsa felé vezető oldalán, Balatonlelle környékén leterelik a forgalmat az M7-esről.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06