Magas sarkú cipőjével ütött

Súlyos sérülést okozott iskolatársának egy 15 éves lány

Súlyos testi sértés megalapozott gyanújával indított eljárást a rendőrség egy 15 éves besztereci lány ellen, aki bántalmazta iskolatársát - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei főkapitányság sajtószóvivője kedden az MTI-vel.

2008.03.11 12:08MTI

A rendelkezésre álló adatok szerint a fiatalkorú gyanúsított hétfőn a buszról leszállva a település megállójában szóváltásba keveredett egy iskolatársával, akit fellökött, megrugdosott és magas sarkú cipőjével ütött - mondta Fülöp Gergely. A főhadnagy tájékoztatása szerint a megvert lánynak eltört a csuklója.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.