Megjött a vihar

Erős szél bénítja a vonatközlekedést a Balatonnál

Több helyen is komoly fennakadást okozott az erős szél a balatoni vonatközlekedésben - jelenti a HavariaPress.

2010.07.18 10:16HavariaPress

Éjszaka erős széllel járó viharos időjárás érte el a Balaton térségét, emiatt a dél-balatoni vasúthálózat több szakaszán is fák dőltek a felsővezetékekre, fennakadásokat okozva a vonatközlekedésben. Emiatt leállt a vasúti forgalom Balatonmáriafürdő és Balatonfenyves között, ahol tartós zárlatot okozott egy, a vezetékre dőlő fa, valamint Balatonszentgyörgy és Sávoly között is, ahol szintén fa rongálta meg a vezetékrendszert.

A helyreállítás befejezéséig a két szakasz egyikén sem közlekednek a vonatok, a munkálatok már megkezdődtek.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.