Sértetlenül szállt ki, majd szörnyethalt
A láthatósági mellényt kereste, mikor nekirohant egy autó
Elsodort egy balesetet szenvedett autóst egy gépkocsi az M7-esen. A szalagkorlátnak taszított autós szörnyethalt - értesült a HavariaPress.
2010.07.13 08:28HavariaPressA baleset hétfőn este történt a sztráda Budapest felé vezető oldalán, A Kőröshegyi völgyhíd közelében. A 49 éves nagykanizsai férfi – eddig tisztázatlan okból – elvesztette uralmát autója felett.
A Renault a szalagkorlátnak ütközött, majd többször megpördülve, a pályán keresztben állt meg. A sofőr vélhetően sértetlenül szállt ki kocsijából, majd a csomagtartóhoz ment, hogy elővegye a fényvisszaverő mellényt. Ekkor rohant a balesetet szenvedett autóba egy Volkswagen Passat: a Renault-t a mellényt kereső férfinak lökte, saját autója pedig a szalagkorlátnak taszította a férfit, aki olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette.
A Volkswagent vezető fiatal nő könnyű sérüléseket szenvedett. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.