Csak a belső sáv járható
Mar és gyúlékony az M5-ös szalagkorlátját átszakító kamion szállítmánya
Veszélyes anyagot szállító kamion szakította át a szalagkorlátot az M5-ös autópálya 23-as és 24-es kilométere között, a Kecskemét felé vezető oldalon; személyi sérülés nem történt - közölte Kis-Guczi Péter, a katasztrófavédelmi főigazgatóság sajtóügyeletese hétfőn az MTI-vel.
2010.06.28 10:59MTIMint elmondta, a román rendszámú kamion szállítmánya maró és gyúlékony hatású veszélyes anyag.
Dabasi és fővárosi tűzoltók kint vannak a helyszínen. Mellettük a Polgári Védelem veszélyhelyzet felderítő szolgálata vizsgálja, hogy a rakomány sérült-e, folyik-e.
Az M5-ös autópálya Kecskemét felé vezető oldalán az érintett szakaszon csak a belső sávban lehet közlekedni, ezért az autósok torlódásra számíthatnak - tette hozzá Kis-Guczi Péter.