Nem adtak elsőbbséget
Rendőrautó karambolozott Hódmezővásárhelyen - egy sérült
Az elsődleges adatok szerint egy ember megsérült, amikor egy rendőrautó és egy személyautó összeütközött Hódmezővásárhelyen csütörtök délelőtt - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
2010.04.15 11:21MTIA helyszíni szemle adatai szerint a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei rendőrök egy fogvatartottat szállítottak a Szegedi Fegyház és Börtönbe. A Rárósi és a Jókai utca kereszteződésénél nem adtak elsőbbséget egy személyautónak és összeütköztek - ismertette Szenti Szabolcs.
Hozzátette: a rendőrautó nem használt megkülönböztető jelzést. A baleset következtében a személyautó jobb első ülésen ülő 79 éves nő megsérült, őt a mentők kórházba vitték.
A fogvatartottat egy másik rendőrautó szállította tovább - tudatta a főhadnagy. A baleset körülményeit a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság vizsgálja.