78 éves férfi az áldozat
Holttestet találtak egy leégett tanyán!
Egy leégett és összedőlt tanyán találtak rá egy 78 éves férfi holttestére hétfőn Soltvadkert-Alsócsáborban - közölte a rendőrség kedden az MTI-vel.
2010.03.23 08:56MTIEgy soltvadkerti férfi tett bejelentést arról, hogy feltehetőleg vasárnap éjszaka leégett a tanya, melyben bennégett a tulajdonosa - mondta a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője.
Mihályné Bornemisza Eleonóra őrnagy hozzátette: a tűzvizsgáló elsődleges véleménye szerint a tüzet feltehetőleg az elhunyt szabálytalan tüzelése okozta.
A helyszíni szemle és a halottszemle során bűncselekményre, idegenkezűségre utaló adat, körülmény nem merült fel, ezért az idős férfi halálát közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálják - fűzte hozzá a szóvivő.
Kapcsolódó írások:
- Holttestet találtak a Balatonban Keszthelynél
- Megtalálták egy korábban eltűnt férfi holttestét a Tiszában Algyőnél
- Szén-monoxid-mérgezés gyanúja Szombathelyen - két halott
- A ház emésztőgödrébe dobta a holttesteket - életfogytig tartó börtönt kapott
- Újabb lefejezett holttestek a La Familia kontóján
- Összeégett holttestet találtak Enyingen!