Már 12 órája halott volt

Halott motorost találtak a fűben

A fűben megcsillanó alkatrészről fedeztek fel Tatabányán kedd este egy balesetet szenvedett motorost, aki 12 órája halott volt - tájékoztatta szerdán a rendőrség az MTI-t.

2009.08.05 12:21MTI

A 31 éves férfi az 1-es út egyik balra ívelő kanyarjában fékezés nélkül letért az útról, közben jelzőtáblának ütközött és árokba esett. A motoron nem találtak más járműtől származó rongálódást - mondta a főkapitányság sajtóreferense.

Az áldozat hétfőn este indult el kunszentmiklósi otthonából, szüleinek csak annyit mondott, hogy motorozni megy. Ők este még beszéltek vele telefonon, kedden kora reggel viszont már hiába hívták. A halál beálltát ekkora időzítette az orvos szakértő - közölte Léber Gabriella.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.