Feltehetőleg rugdosták az ajtót
Fiatalok zuhantak ki a villamosból
Menet közben nyílt ki a 4-es villamos ajtaja Szegeden, ami miatt egy kamaszfiú és egy lány kiesett a mozgó járműből.
2009.03.10 11:24DélmagyarMenet közben nyílt ki a 4-es villamos ajtaja Szegeden, ami miatt egy kamaszfiú és egy lány kiesett a mozgó járműből. Egy órára leállt hétfő délután Szegeden a villamosforgalom a 4-es vonalán, miután egy fiatalember és a párja kizuhant a mozgó járműből – írta a Délmagyar.hu.
A 17 éves fiatalember és kedvese szerencsére csak könnyű sérüléseket szenvedett. Dózsa Gábor, az Szegedi Közlekedési Kft. igazgatója szerint egy fiatal pár „erőteljes mechanikus behatást" gyakorolt az ajtóra – azaz minden bizonnyal rugdosta –, amitől az menet közben kinyílt – olvasható az internetes portálon.
Az egymásba gabalyodott pár – alul a fiatalemberrel – ezután zuhant az úttestre a mozgó járműből. Az agyrázkódást szenvedett fiatalembert a szegedi traumatológiai klinikára szállították, ahová fejsebe ellátása után megfigyelésre fel is vették. A lány is könnyű sérüléseket szenvedett. Vad Róbert, a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az üggyel kapcsolatban azt mondta: még tart a rendőrségi vizsgálat, a lezárásához a fiatalembert ki kell hallgatniuk, de sérülései miatt ez egyelőre nem lehetséges.