Szemérem elleni erőszakkal vádolják
Gázpisztollyal szájba lőtte magát egy tanár
Gázpisztollyal szájba lőtte magát egy nyergesújfalui tanár az elmúlt héten, tettének indoka, hogy szemérem elleni erőszak bűntette miatt bejelentés érkezett ellene az esztergomi rendőrkapitányságra - írta szerdai számában a 24 Óra.
2009.02.25 10:22MTI/24 ÓraLéber Gabriella, a megyei rendőr-főkapitányság sajtóreferense megerősítette az újság értesülését és közölte, hogy a rendőrség még meghallgatásokat tart az ügyben, ezek lezárásáig nem adnak újabb információt.
Az iskola igazgatója a vizsgálatok befejezéséig szintén nem kívánt nyilatkozni. A tanár jelenleg otthon lábadozik - írta a lap.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06