Torlódások a baleset miatt

Több jármű ütközött a Megyeri hídon

A jeges, csúszós úton több baleset is történt csütörtökön reggel.

2016.03.17 07:40Havariapress

A Szentendre felé vezető oldalon két anyagi káros közlekedési baleset is történt - az egyik esetben hat, a másik esetben két gépkocsi ütközött össze -, a bal oldali pályatesten pedig egy személygépkocsi ütközött szalagkorlátnak.

Az ütközések következtében személyi sérülés nem történt, de a balesetek mindkét irányban lassítják a forgalmat.

A helyszínelést már megkezdték a Dunakeszi Autópálya Alosztály munkatársai, ennek befejeztéig az érintett útszakaszon torlódásra kell számítaniuk az arra közlekedő autósoknak.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.