Baleset az Imre utcai megállónál
Halálos gázolás a gödöllői HÉV vonalán
Halálos gázolás történt a gödöllői (H8-as) HÉV vonalán, a Mátyásföld, Imre utcai megállónál szerda délután.
2016.02.24 18:11MTIAz Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság tájékoztatása szerint a XVI. kerületi Veres Péter úton történt baleset miatt az érintett szakaszon félpályán halad az autóforgalom.
A Budapesti Közlekedési Központ Facebook-oldalán azt közölte: a H8-as HÉV az Örs vezér tere és Cinkota között egy vágányon közlekedik, ezen a szakaszon pótlóbusz is viszi az utasokat.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 6:10 Szokatlan jelenségre figyeltek fel a bálványosi Csiszárfürdőn
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 18:34 Higiéniai problémák egy wellness-szállóban, a NAV leengedte a medence vizét
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06