"Ha nem fizetsz, én téged még ma megöllek"
Kegyetlen gyilkosság: kalapáccsal verte agyon adósát egy ácsi férfi
Kőműveskalapáccsal harmincöt ütést mért áldozatára egy ácsi férfi, akit a bűncselekmény elkövetése után hét órával elfogtak a rendőrök; a gyanúsított részleges beismerő vallomást tett.
2008.10.20 13:15MTIA gyanúsított a későbbi áldozatnál házfelújítási munkát vállalt, amit együtt végeztek el. Díjazásként 100 ezer forintban állapodtak meg, ebből azonban a férfi többszöri felszólításra is csak 40 ezret kapott meg. Ezért közölte a tulajdonossal: "ha nem fizetsz, én téged még ma megöllek" - idézte fel a pénteken éjfél körül történt bűncselekmény részleteit Gorgosilits Fábián főkapitány.
Az áldozat és a tettes is rokkantnyugdíjasként élt, mindketten cselekvőképességet korlátozó gondnokság alatt álltak és ugyanabban a szociális központban étkeztek. Az elkövető éjjel italos állapotban benyitott az áldozat lakásába, amelyen zár nem volt, csak kilincs, és kutatni kezdett. Amikor a tulajdonos felébredt, a tettes elmondása szerint a magával vitt kalapáccsal addig verte, amíg mozgott, majd még két órát töltött a lakásban, az áldozat pénzét keresve.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06