Vasúti baleset
Vonat csapta el a személyautót Debrecenben - a sofőr nem élte túl
Egy 34 éves férfi vesztette életét abban a közúti közlekedési balesetben, amelyben egy személygépkocsi egy vonattal ütközött össze Debrecenben. KÉPEK!
2015.11.07 14:18ma.hu
Halálos kimenetelű közlekedési baleset történt Debrecen, Balmazújvárosi úton található vasúti átjáróban. A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint 2015. november 6-án 21 óra 30 perc körüli időben Debrecenben a Balmazújvárosi úton egy suzuki típusú személygépkocsi a vasúti átjáróba behaladt, ahol összeütközött a Debrecen irányából Hajdúböszörmény irányába közlekedő személyvonattal.

A baleset következtében a személyautót vezető 34 éves férfi olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette. A baleset bekövetkezésének körülményeit a Debreceni Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya vizsgálja.

