Jánoshalma
Elhagyott tanya kútjában találták meg a román férfi holttestét - beledobták
A 36 éves N. Tamást és a 22 éves társát fél napon belül, 2014. november 23-án 0 óra 10 perckor elfogták a rendőrök.
2014.11.23 18:01ma.hu
Emberölés és bűnpártolás miatt indított nyomozást a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság.
A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint egy 44 éves román állampolgár 2014. november 10-e óta ismeretlen helyen tartózkodott, életjelet nem adott magáról.
A férfi holttestét 2014. november 22-én 12 óra 47 perckor egy jánoshalmi elhagyatott tanya kútjában találták meg.
Mivel felmerült a gyanú, hogy a férfit megölték, a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozást indított a haláleset körülményeinek tisztázása céljából. Az adatgyűjtések eredményeképpen a rendőrség látókörébe került két jánoshalmi férfi, akik összefüggésbe hozhatóak a bűncselekmény elkövetésével.
A 36 éves N. Tamást és a 22 éves társát fél napon belül, 2014. november 23-án 0 óra 10 perckor elfogták a rendőrök.
Az idősebb férfit emberölés bűntett, F. Krisztiánt bűnpártolás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt - őrizetbe vételük mellett - gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók.