Késsel végezhetett vele

Nőismerőse ölte meg a holtan talált idős asszonyt Pécsen

Nőismerőse ölte meg egy késsel a gyanú szerint azt az idős nőt, akinek a holttestét kedden találták meg pécsi otthonában.

2013.12.04 12:28MTI

Fellegi Norbert baranyai bűnügyi rendőrfőkapitány-helyettes beszámolt arról, hogy a rendelkezésre álló adatok szerint a gyilkossághoz az 50 éves elkövető és a 75 éves áldozat közötti magánéleti vita vezetett.

Az idős nő rá akarta venni a tőle százötven méterre lakó ismerősét arra, hogy hagyja el az élettársát és költözzön hozzá. A rendőr ezredes kitért arra: a sértett holttestére közeli hozzátartozói találtak rá, a gyilkos kézre kerítésén 60 nyomozó dolgozott.

A feltételezett tettes azért lett gyanús, mert sérüléseket láttak az arcán, s azok keletkezésére nem tudott elfogadható magyarázatot adni. A nő egy ideig tagadott, majd rendőrségi kihallgatásakor beismerte a bűncselekmény elkövetését.

Fellegi Norbert elmondta, hogy a nőt emberöléssel és áldozata fülbevalóinak, gyűrűinek elvétele miatt kifosztással is gyanúsítják, emiatt őrizetbe vették, s kezdeményezték az előzetes letartóztatását.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.