Egy ember megsérült

Villanyoszlopot döntött ki egy kisteherautó Budapesten

Egy ember megsérült, amikor villanyoszlopnak rohant és az oszlopot az úttestre döntötte egy kisteherautó hétfőn a főváros XVI. kerületében a Somkút utcában.

2013.11.11 16:08MTI

Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: az útszakaszt a rendőrségi helyszínelés, illetve az oszlop eltávolításának idejére lezárták. Az áramszolgáltató szakemberei áramtalanítják az érintett vezetékszakaszt - tette hozzá. A kisteherautó vezetőjét kórházba szállították - közölte a szóvivő.

A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) fődiszpécsere elmondta, a 45-ös és a 46-os autóbuszok terelőúton közlekednek. A járatok csak a Cinke utcai megállóban nem állnak meg.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.