Csatornázási munkálatok közben bukkantak rá

Tüzérségi gránát Nagynyárádon - négy családi házat kiürítenek

Tüzérségi gránátot találtak csütörtök délelőtt a Baranya megyei Nagynyárádon.

2013.10.31 12:22MTI

Várkonyi Melinda, a Magyar Honvédség tűzszerész ezredének kommunikációs tisztje elmondta: a Táncsics utcában csatornázási munkálatok során került elő a robbanótest.

A tűzszerészi munkálatok idejére kétszáz méteres szakaszon lezárják és kiürítik az utcát. Emiatt négy családi házból kell a lakóknak átmenetileg távozniuk - tette hozzá a kommunikációs tiszt.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.