Budapest
Megerőszakolták a részeg tinilányt - felvételt is készítettek róla
Két fiatalember - kihasználva magatehetetlen részegségét - közösült egy 15 éves lánnyal, az aktusról pedig felvételt is készült.
2013.07.25 11:32Havariapress
Múlthéten szombaton, egy XVII. kerületi házibuliban egy 18 és egy 19 éves fiatalember, kihasználva egy 15 éves lány magatehetetlen részegségét, közösült vele. Az aktusról a két tinédzser fiú felvételt készített, amit másnap e-mailben elküldtek a lány ismerőseinek.
A rendőrség a két fiatalembert két nappal később előállította, ellenük szexuális erőszak miatt, míg a felvételt készítő fiúkkal szemben gyermekpornográfia miatt indított eljárást. Mind a négyen szabadlábon védekezhetnek.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06