Győrben
Munkahelye előtt várta haragosát - az utcán verte halálra
A boncolás megállapította, hogy halálát a tettlegesség során elszenvedett súlyos belső sérülések okozták.
2013.05.12 11:26MTI
Halált okozó testi sértés megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vettek egy 38 éves győri férfit, aki úgy megverte munkatársát, hogy a bántalmazott férfi belehalt sérüléseibe.
Kocsis Tünde alezredes, a Győr-Moson-Sopron megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense szerint a 48 éves áldozat és az elkövető régóta haragos viszonyban állt. A gyanúsított két nappal ezelőtt este, győri munkahelye előtt várta meg a sértettet és az utcán megverte, miközben felemlegette korábbi sérelmeit.
A sértett a kórházba szállítása közben belehalt sérüléseibe. A boncolás megállapította, hogy halálát a tettlegesség során elszenvedett súlyos belső sérülések okozták.
A megyei rendőr-főkapitányság az elkövetőt őrizetbe vette és előterjesztést tesz előzetes letartóztatására - közölte a sajtóreferens.
Kapcsolódó írások:
- 18+ képek - Vajon miért az utcán vetkőzik Natalia?
- Két férfira is rátámadt az utcán - ellenállt, de elfogták
- "Női tekintély" - fenyegetéssel rabolt az utcán
- Munkavégzés miatt áll a forgalom az Üllői úton a Kőér utcánál
- L. József beismerte Király Tamás meggyilkolását
- Italozás közben szúrt le egy férfit a hajléktalan
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06