Kalapáccsal rongált

Betörte az új Mercedes busz oldalablakát - gyorsított eljárásban ítélték el

Gyorsított eljárásban egy év - két évre felfüggesztett - börtönre ítélték azt a várpalotai férfit, aki csütörtökön betörte az egyik, pár napja a fővárosban forgalomba állított új Mercedes Citaro autóbusz oldalablakát a buszon lévő ablaktörő kalapáccsal.

2013.05.10 19:37MTI

A 24 éves rongáló a híradók beszámolói szerint azt mondta a bíróságon, hogy megbánta, amit tett, de részeg volt, így nem emlékszik mindenre. 

Az RTL Klub úgy tudja, korábban szintén rongálás miatt pénzbüntetésre, közmunkára ítélték a férfit. A május első napjaiban forgalomba állított új, Mercedes Citaro típusú busz fedélzeti kamerája rögzítette az esetet. 

Miután a buszsofőr észlelte, hogy betörték az ablakot, az Erzsébet téren nem nyitotta ki az ajtókat, hanem riasztotta a rendőröket, akik előállították a tettest. A BKK szerint a buszban negyedmillió forintnyi kár keletkezett.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.