Bajai Járási Ügyészség
Vízbefulladt a kislány - vádat emeltek két tanárnője ellen
Vádemeléssel zárt a Bács-Kiskun megyei rendőrség egy tavaly nyáron vízbefulladt kislány ügyében indított nyomozást.
2013.05.02 13:33HavariapressBaja Dunafürdő városrészénél fulladt vízbe egy bátormonostori kislány, tavaly július 12-én, holttestét a katasztrófavédelem búvárjai emelték ki a vízből.
A nyomozás során kiderül, hogy a kislányt halálának napján, délelőtt 10 órakor törvényes képviselője elengedte két tanárnőjéhez kirándulni.
Az eljárás során a két tanárt gyanúsították meg a bűncselekmény elkövetésével. A rendőrség a halált okozó, foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés miatt indított nyomozást április 29-én lezárta, és az ügy iratanyagát vádemelési javaslattal megküldte a Bajai Járási Ügyészségnek.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06