Vádemelést javasol a rendőrség
Több millió forintot zsákmányolt két betörő
Vádemelést javasol a rendőrség két betörő ellen, aki veszprémi és környékbeli házakból több millió forintnyi értéket zsákmányolt.
2013.03.24 11:33MTIA két középkorú férfi tavaly áprilisban és májusban nyolc veszprémi és városkörnyéki lakásba jutott be az ajtó, illetve az ablakkeret megfúrásával. Egy bándi család otthonából egy lemezkazettában közel hétmillió forintot tulajdonítottak el.
Szintén nagy összegű, körülbelül kétmillió forintos kárt okoztak akkor is, amikor tavaly májusban és júniusban egy Veszprém-Kádártán lévő telephelyről ipari állványzatot loptak el. A gyanú szerint a nyolc betöréses lopást egy 40 éves hajmáskéri lakos követte el, 37 éves társa segítségével - áll a közleményben.
A betörők ügyét a veszprémi rendőrkapitányság vádemelési javaslattal továbbította az ügyészségre.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06