Öt afgánt és öt pakisztánit
Menekülteket fogtak el az M1-es autópályán
Öt afgán és öt pakisztáni állampolgárt fogtak el az M1-es autópálya Komáromhoz közeli részén hétfőn.
2013.03.12 09:50MTIA Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata közölte: az illegális bevándorlókat egy 27 éves szerb állampolgárságú férfi próbálta meg Magyarországon át Ausztriába juttatni egy csukott kisteherautóban.
Az afgán férfiak nem folyamodtak menekültstátusért, ezért őket kiutasítást előkészítő őrizetbe vették, és a győri őrzött szállásra vitték. A pakisztániak menedéket kértek, így őket a járőrök a bicskei befogadóközpontba vitték.
A sofőr ellen embercsempészet miatt indított eljárást a rendőrség.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06