A kapucni mentette meg az életét
Sokk! Túlélte a 3000-voltos áramütést
Túlélt egy háromezervoltos áramütést egy 14 éves omszki fiú. Szasa Ruban és két barátja egy vonaton akart átmászni...
2008.06.17 11:05MTISzása fel is jutott a vagon tetejére, de amikor óvatlanul kiegyenesedett, a fejével hozzáért az áramvezetékhez. Összeesett és eszméletét vesztette.
Barátai leengedték a vagon tetejéről, mobiltelefonon hívták a mentőket, és Szasa csodával határos módon túlélte, sőt két kisebb égési sebbel megúszta a kalandot.
Életét alighanem a kapucni mentette meg, amelyet soha nem húzott le a fejéről, s amely miatt olyan sokat szidták az iskolában és otthon. Szasa mamája azt mondta, többet nem piszkálják Szasát a kapucni miatt, mi több, az életmentő dzsekit elteszik talizmánnak.
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06