Az alkalmazott nem adta át a bevételt
Karddal próbálta kirabolni a lottózót a tinédzser
Egy fiatal fiú karddal próbált meg kirabolni egy tatárszentgyörgyi lottózót, szombaton délután. Mivel az alkalmazott nem adta át a bevételt, a fiatalember a fegyverrel megrongálta a pultot és a pénztárgépet, majd elmenekült a helyszínről.
2012.11.04 10:50HavariaPressEgy fiatalember lépett be szombaton délután 4 óra körül, egy tatárszentgyörgyi lottózóba, kezében karddal, és az alkalmazottat a bevétel átadására szólította fel. Mivel az eladó nem teljesítette a rabló követelését, az a fegyverrel szétverte a pultot és a pénztárgépet, majd távozott a helyszínről.
Az eset során személyi sérülés nem történt. A dabasi nyomozók a személyleírás és az adatgyűjtés alapján, fél óra múlva elfogták és őrizetbe vették azt a 17 éves fiút, akit a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítanak.
Az ügyben rablás kísérlete miatt indult eljárás.