Lopott, majd szemetelt

Sajtos stanglikkal próbálta sokkolni a biztonsági őröket

Tetten értek egy fiatalt, amint éppen lopni próbált, aki három sajtos stanglit darabokra tépve próbált félelmet kelteni a biztonsági őrökben.

2012.11.04 09:14ma.hu

A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság Központi Ügyeletére 2012. november 3-án egy áruházi lopásról érkezett bejelentés az egyik fehérvári nagyáruházból. Mint kiderült, egy 17 éves fiú volt az, aki a boltból előbb két darab fejhallgatót kísérelt meg eltulajdonítani 19.580 Ft értékben, majd amikor a biztonsági őrök tetten érték, három sajtos stanglit darabokra tépve szétszórt az eladótérben.

A rendőri intézkedés során kiderült, hogy a fiúval szemben két hete egy másik üzletben intézkedtek a járőrök szintén szabálysértési értékre elkövetett lopás miatt, amikor helyszíni bírságot kapott. Most a rendőrök előállították a kapitányságra, ahol megindult vele szemben a szabálysértési eljárás - tájékoztatta a ma.hu-t a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.