Vihar, Velencei-tó
Felborult hajóból nyolc embert mentettek ki
Nyolc embert mentettek ki a vízi rendőrök a Velencei-tóból a vasárnap esti viharban, egy fiatal lány közvetlen életveszélyben volt.
2012.08.06 11:38MTIR. Szabó Ágnes, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn a rendőrség honlapján tájékoztatott arról, miszerint a másodfokú viharjelzés kiadása után a rendőrök a parttól mintegy kétszáz méterre egy felborult vitorlás kishajót vettek észre vasárnap este. Egy fiatal lány a hajót fogva félig a vízben feküdt. A kishajót később mentették ki, mivel több fürdőző is segítségre szorult.
A vihar kitörését követő másfél órában két szörföst, egy vitorlás és egy vízibicikli két-két fős legénységét, valamint egy idősebb horgászt vittek partra a rendőrök.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06