Elszabadult a pokol Győrött
"Combozásra" hívták a háromfős társaságot: mindenki verekedett mindenkivel
Rendőröknek kellett szétválasztania szombaton reggel öt óra előtt azt a két társaságot, akik Győrben, az Egyetem téri Lapos tanszéknél szidalmak közepette estek egymásnak.
2012.05.02 20:05ma.huA tanszéknél elhelyezett térfigyelő kamera felvétele adta az első értesítést a Győri Rendőrkapitányság ügyeletének, melyet további lakossági bejelentések is követtek.
A verekedés előzményeként a két – három- és ötfős – társaság tagjai valamennyien alkoholt fogyasztva már a szórakozóhelyen is inzultálták egymást, mikor a három fős csapat úgy döntött, hazafelé indulnak. A másik társaság látva távozásukat, a tanszék bejárata előtt „combozásra” hívta őket. A három huszonéves ebben nem akart részt venni, mikor az ötfős csapat egyik erősen ittas tagja feléjük rohanva egyiküket megütötte. A megtámadott az ütést kivédte, majd támadójának revansot adva, visszaütött. Ekkor szabadult el a „pokol”. „Mindenki verekedett mindenkivel.”
A kiérkező járőrök a verekedők szétválasztását követően lefolytatták a szükséges intézkedéseket, meghallgatták az érintett „csapattagokat” és a szemtanúkat.
A háromfős társaság egyik 21 éves tagját a győri kapitányságra előállították, mivel vele szemben a Győri Városi Bíróság körözést rendelt el, letöltendő szabadságvesztés miatt.
A Győri Rendőrkapitányság csoportosan elkövetett garázdaság ügyében indított eljárást – tájékoztatta a ma.hu-t Kálmán Gabriella, az MRFK sajtóreferense.
Kapcsolódó írások:
- Megépül a Győr-Bécs kerékpárút utolsó hiányzó szakasza
- Győrből kapott segítséget a VBKC
- Elgázoltak egy iskolás gyermeket Győrben
- Előzetesben a győri kettős gyilkosság gyanúsítottja
- Egykori tettestársát lőtte agyon a győri kettős gyilkos
- Szerdán előzetesbe kerülhet a győri sörétes lövöldöző
- "Önvédelemből lőttem a sörétessel"
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
- 6:24 Brutális vihar Európa-szerte - apát és fiát elnyelte a föld
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06