Visszament a tetthelyre, ahol már vártak rá
Eliszkolt a tequilával, de a bringáját elhagyta a szegedi fiatal
Korábban is sikerrel járt, így újból célba vette Szeged egyik élelmiszerboltját azért, hogy egy üveg tequilát lovasítson meg kedden este a 22 éves szegedi férfi.
2012.03.07 10:10MTIKerékpárral jelent meg a helyszínen, de ugyanígy érkezett korábban is, amikor négy üveg likőr boldog gazdájaként távozott ugyanebből a boltból, fizetés nélkül. A férfi a nadrágjába rejtette a szeszes italt, azonban az üzletből való távozáskor a biztonsági őr útját állta, megragadta a karját, mire ő a fogásából kitörve ellökte az őrt és kirohant az üzletből.
A féltett árut elrejtette az egyik emeletes ház oldalába, de pechjére a bringáját otthagyta a boltnál. Mikor visszament érte, az üzlet alkalmazottai már várták és követelték vissza az ellopott árut. A biztonsági őr jelzésére kiérkező rendőrök előállították a bolti szarkát, aki a kihallgatása során elmondta, hogy megbánta tettét. Ellene rablás megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06