Bilincsben az elkövetők

64 éves asszonyt raboltak ki - percek alatt elfogták őket

Kirabolt két férfi egy 64 éves asszonyt Miskolcon, a támadókat percek alatt elfogták a környéken járőröző rendőrök.

2012.02.16 15:35MTI

A 48, illetve 17 éves támadók hátulról megragadták, majd bántalmazták az idős asszonyt, elvették táskáját a benne lévő készpénzével és irataival együtt - ismertette az esetet Dobi Tamás, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense. A bűncselekménynek szemtanúja is volt.

A helyszínre érkezett rendőrök elfogták a támadókat, őrizetbe vették őket és kezdeményezik az előzetes letartóztatásukat.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.