Rablótámadás Kiskunhalason

Háromszáz forintért verték meg a testvérpárt

Három bandita támadott rá egy testvérpárra kiskunhalasi házukban. A rablók megverték áldozataikat, majd zsákmányukkal - 300 forinttal - elmenekültek.

2012.01.28 11:35havariaPress

A rablótámadás pénteken kora este történt egy kiskunhalasi lakóházban. A három ismeretlen rátámadt a házban élő testvérpárra, fenyegették, ütötték őket, s a pénzüket követelték.

A támadók megtalálták az egyik áldozat pénztárcáját, abból kivették a benne lévő 300 forintot, majd elmenekültek. A megtámadottak könnyű sérüléseket szenvedtek. A rendőrség nyomozást indított az ügyben, a támadókat keresik.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.