Fia talált rá az asszony összeégett holttestére
Tüzes párnával fojtotta meg nagyanyját a drogos
A rendőrök múlt pénteken késő délután fogták el Almásfüzitőn azt a 35 éves férfit, aki január 16-ra virradóra egy égő párnával megfojtotta idős nagyanyját Bakonycsernyén, majd a házból összeszedett értékekkel elmenekült a helyszínről.
2012.01.23 09:11havariaPressSaját fia talált rá a felismerhetetlenségig összeégett idős édesanyja holttestére, január 16-ra virradóra, bakonycsernyei családi házában. A rendőrség először közigazgatási eljárás keretében vizsgálta az ügyet, de a helyszíni szemle során bűncselekményre utaló nyomokat találtak, ezért később emberölés miatt indított nyomozást.
A nyomok a 86 éves asszony korábban már erőszakos bűncselekmények miatt elítélt, drogos unokájához, valamit annak 15 éves barátnőjéhez vezettek, akiket múlt pénteken késő délután, Almásfüzitőn elfogtak. A rendőrség mindkettejüket őrizetbe vette. A 35 éves férfi hurkot vetett a kéményre, majd felkapaszkodva, a tetőt megbontva, a padlásfeljárón jutott be idős nagyanyja házába.
A férfi meggyújtott egy párnát és azzal fojtotta meg az idős asszonyt, akinek felső teste szénné égett. Az unoka ezután egy metszőollóval levágta az asszony két ujját, amin gyűrűket viselt, végül összeszedte a házból az értékeket, majd elmenekült a helyszínről.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06