Agyonvertek egy embert a XI. kerületben

Újabb erőszakos halál a fővárosban

Néhány óra alatt elfogták a rendőrök azt a két férfit, akik agyonvertek egy embert hétfőn este egy XI. kerületi lakásban.

2011.12.21 14:55havariaPress

Az 56 éves férfi holttestét a XI. kerületi Frankó utca egyik lakásában találták meg. Az áldozatot támadói agyonverték. A rendőrség nagy erőkkel kezdte meg a nyomozást az ügyben, s ennek köszönhetően már kedden elfogták a két feltételezett tettest, egy 43 és egy 47 éves férfit. A két gyanúsítottat őrizetbe vették, s kezdeményezték előzetes letartóztatásukat. Az ügyben halált okozó testi sértés miatt folytat büntetőeljárást a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.