Teljes az útlezárás

Nyerges vontatók ütköztek, egy ember meghalt az M5-ös autópályán

Egy ember meghalt, amikor az M5-ös autópályán egy nyerges vontató beleszaladt az előtte haladó hasonló járműbe hétfőn reggel - közölte a Pest megyei katasztrófavédelem igazgatóhelyettese.

2011.08.01 09:14MTI

Teljes útlezárás mellett tart a helyszínelés.

Szabó János tájékoztatása szerint az M5-ös autópálya 22. kilométerénél - Alsónémedi térségében - történt úgynevezett utoléréses balesetben a hátul haladó nyerges vontató vezetője életét vesztette, utasa súlyosan megsérült.

Az ütközés oka egyelőre tisztázatlan, a helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes útzárat rendeltek el az autópálya főváros felé vezető, érintett szakaszára.

Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.

Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.