Részben elismerte

Hasba szúrtak egy férfit Makádon

Hasba szúrtak egy férfit a hétvégén Makádon; az ügyben életveszélyt okozó súlyos testi sértés miatt folytat büntetőeljárást egy budapesti nő ellen a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság - közölte a rendőrség hétfőn az MTI-vel.

2011.07.18 15:46ma.hu

A gyanú szerint a 39 éves nő szombaton kora délután előzetes szóváltást követően egy késsel hason szúrta a 61 éves férfit a Pest megyei Makádon.

A sérültet egy fővárosi kórházba szállították, az orvos elsődleges véleménye szerint a férfi nyolc napon túl gyógyuló, életveszélyes sérüléseket szenvedett - olvasható a közleményben.

Mint írták, a nő az elfogását követően részben beismerte a cselekmény elkövetését, ezt követően a rendőrség őrizetbe vette a gyanúsítottat és előterjesztést tett előzetes letartóztatásának az elrendelésére.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.