Búgjon az FPS
Videójátékosoknak fejlesztettek viagrát
A Tomarni német cég elkezdte forgalmazni az első olyan szert, amely állítólag látványosan javítja a videójátékosok teljesítményét. A termék, amelyet a berlini egyetemmel együttműködésben fejlesztettek ki, átment már minden egészségügyi ellenőrzésen, 60 darabos kiszerelésben kerül forgalomba.
2008.02.04 06:05MTIA szer optimális teljesítményt ígér, a túlzott koffeinfogyasztás következtében kialakuló kézremegés nélkül. A vállalat honlapja szerint a szer megkönnyíti a kommunikációt az agyi sejtek között és gyorsítja az oxigén felszívódását. Profi játékosokon már sikerrel kipróbálták.
Összetétele, amely részletesen megjelent a www.fpsbrain.com honlapon, igencsak hasonlít az energiaitalok többségéhez, bár cukor nincs benne. Javasolt mennyisége két tabletta naponta és felhasználható a tanulásban is. Ha a vevő nem elégedett a termékkel, a vállalat visszafizeti az ár 110 százalékát - írta az El País című spanyol napilap.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06