HTC Viva
Hazánkban is megvásárolható a HTC Viva
Mit várunk el egy okostelefontól? Zenehallgatás, képnézegetés, videó funkciók, internetelérés, e-mail, ilyenek. Ezeket a Viva mind tudja.
2008.11.13 12:52Z., ma.huAkik okostelefont akarnak vásárolni, túl sokat akarnak. Egy olyan funkciógazdag készüléket keresnek, amin lehet zenét hallgatni, vagy akár fájlokat tárolni, ha a munkát haza kell vinni. A HTC Touch Viva megfelelő választás lehet azoknak, akik ilyen típusú telefont keresnek.
A telefonra számos alkalmazás telepíthető, a beépített autofókuszos fényképezőgéppel a képeken túl videofelvételeket is lehet készíteni. A menürendszer ezen a készüléken is a TouchFLO, maga a telefon pedig könnyed, kézbe simuló és kifinomult külsejű.
A Windows Mobile 6.1 Professional operációs rendszerrel vezérelt HTC Touch Viva (Opal) sztereó Bluetooth A2DP zenék lejátszására is képes, a microSD, vagy nagykapacitású microSD HC memóriakártyával számtalan kedvenc előadó albumát vihetjük magunkkal a zsebünkben. Az érintőképernyőnek köszönhetően e-mailezhetünk is, a beépített WLAN 802.11 b/g szabványú vezérlővel vezeték nélküli Internet elérés mellett a webböngészés sem lehetetlen.
A készülék súlya 110 gramm akkumulátorral, a kijelző felbontása 320 x 240 pixel. A beszélgetési idő max. 480 perc, a készenlét pedig max. 270 óra.
Kapcsolódó írások:
- Képek a készülékről! A HTC újabb telefont dob a piacra
- Újabb felvételek jelentek meg a HTC Dreamről
- Új HTC a láthatáron
- Az első Windows Mobile 7 alapú HTC gépek jövőre érkeznek
- Képek a legújabb okostelefonról - itt HTC Touch Pro
- Videó és képek: Már forgalmazzák a HTC új "gyémánt" telefonját
- Képek: Microsoft és a HTC kirukkolt egy mindent verő PDA mobillal
- Jön a HTC Google-fonja