Pisilni ment a sofőr - bár ne tette volna
Lába kélt 22 ezer okostelefonnak
Egy 22.500 telefont szállító kamionnak bottal ütik a nyomát a hatóságok.
2013.10.26 11:25Szilágyi Szabolcs - ma.hu
Az Egyesült Államokban, Louisville-ben történt meg az eset: az LG G2 okostelefonjai annyira kapósnak bizonyultak, hogy a boltokba már el sem értek. A szállítmány egyébként az amerikai Sprint mobilszolgáltató raktárába igyekezett, hogy november elején készen álljon a készlet a dél-koreai készülékek hivatalos értékesítési startjára.
És hogy miként tűnhetett el a kamion? Nos, a sofőrre rájött a pisilhetnék, ezért az indianai Gary-ben megállt WC-szünetet tartani. Mire visszament a járművéhez, annak már csak hűlt helyét találta.
Az esetről az Indiana és az Illinois állami rendőrséget azonnal értesítették, és az FBI-t is bevonták a bűnügy felderítésébe. Nem lesz nehéz felismerni a szállítmányból származó darabokat még a hozzá nem értőknek sem: az LG új okostelefonja egyedi dizájnnal rendelkezik; a hangerőszabályzó és a bekapcsológomb - a megszokottól eltérően - a hátlapra került, közvetlenül a kamera alá.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06