Vihar

Katasztrófa-sújtotta területté nyilvánították a Népligetet

A Főkert válságstábot hozott létre a budapesti közparkokban keletkezett károk felszámolására. Képek!

2015.07.10 12:22MTI
MTI Mihádák Zoltán

A Főkert Nonprofit Zrt. szakembere a leszakadt ágak és kidőlt fák eltakarításán dolgozik egy emelőkosaras járművel a viharkárok miatt katasztrófasújtotta területté nyilvánított fővárosi Népligetben 2015. július 10-én.

MTI Mihádák Zoltán

Az elsődleges becslések szerint 800-1000 köbméternyi fa dőlhetett ki a fővárosban és körülbelül 200 köbméternyi ág szakadhatott le a július 8-ai vihar miatt.

Amennyiben a Könyjelző eszköztárába szeretné felvenni az oldalt, akkor a hozzáadásnál a Könyvjelző eszköztár mappát válassza ki. A Könyvjelző eszköztárat a Nézet / Eszköztárak / Könyvjelző eszköztár menüpontban kapcsolhatja be.