A finn a második
Monacói Nagydíj: Button rajtol az élről
A világbajnoki pontversenyben éllovas brit Jenson Button (Brawn GP) nyerte a Forma-1-es Monacói Nagydíj szombati időmérőjét, így vasárnap ő rajtol az élről.
2009.05.23 15:30MTIA második helyről a finn Kimi Ra:ikkönen (Ferrari), a harmadikról pedig a brazil Rubens Barrichello (Brawn GP) indulhat.
Az időmérőt bő tíz perc után kis időre félbe kellett szakítani, miután a vb-címvédő Lewis Hamilton (McLaren-Mercedes) nekicsapódott a falnak.
A Monte-Carlóban tavaly diadalmaskodó brit pilótának nem esett baja, de a kvalifikációt be kellett fejeznie.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06