Szuper szexissé otthon is teheted magad
Nem kell ehhez edzőterem - így formálódj rövid idő alatt!
Melyik nő ne vágyna arra, hogy rövid idő alatt szexi legyen, és még edzőterembe se kelljen ezért lemennie? Íme néhány egyszerű edzés-tipp.
2011.05.04 13:00napidoktor.huKi ne szeretne csinos lábakat, a sportos mellkast, edzett hasat? Megmutatjuk, hogyan érheted el.
Hosszú, érzéki lábak
Ezzel az edzéssel elsősorban a combok erősítése a cél. Feküdjünk a hátunkra, lábunkat nyújtsuk ki a levegőbe, talpunk ujjai a mennyezet felé mutassanak. Csináljunk keresztező mozdulatokat először a jobb, majd a bal lábunkkal, majd mindkettővel. Ismételjük meg a gyakorlatot 16-szor. A comb külső és belső felét is erősítjük ezzel. Az edzéssel hosszabb, vékonyabb hatású lesz a lábunk.
Edzett mellkas
Egy sportos, jó kiállású mellkas nagyon szép látvány. Ereszkedjünk fekvőtámasz-pozícióba, feküdjünk a hasunkra, majd emeljük fel a testünket az alkarunkra és ujjainkra támaszkodva, rájuk helyezve a súlyt.
Húzzuk a jobb térdünket a mellkasunkhoz, majd engedjünk vissza a lábat a kiinduló helyzetbe - ezt követően a bal térdünkkel is csináljunk meg ugyanezt a mozdulatot.
Váltogassuk a lábat és végezzük el a gyakorlatot 8-szor. Ez az edzés típus az egész testet erősíti, de különösen a mellkast teszi edzetté és feszessé. A karokról nem is beszélve. Ha arra gondolunk, milyen előnyösen mutat majd rajtunk egy feszes kis top, érdemes belehúzni az edzésbe!
Szép has
A hagyományos felülések sokak számára igen kényelmetlenek, és hajlamosak vagyunk megerőltetni magunkat. Használjuk inkább ezt: feküdjünk hátunkra, lapuljunk a földre, hajlítsuk be a térdünket. Karunkat tegyük a lábunk közé, majd a húzóerő segítségével üljünk fel lassan, majd engedjük vissza magunkat. 16-szor ismételjük meg.
Csinos fenék
A farizmok erősítésére is létezik egy egyszerű és hatékony edzés, mellyel szép, kerek popsit varázsolhatunk magunknak. Feküdjünk hátunkra, hajlítsuk be a térdünket. Karunkat emeljük a fejünk fölé, emeljük ki a medencénket, le és fel, alaposan megdolgoztatva ezzel a farizmokat is. Ismételjük meg a gyakorlatot 16-szor, az utolsó próbáljuk 30 másodpercig kitartani.
Mindent erősítő gyakorlat
Az egész testet sportossá teszi, feszesíti ez a gyakorlat. Dolgoznak a karok, a mellkas, a fenék, a lábak. Üljünk hátra úgy, hogy a fenekünk a talpunkon nyugodjon.
Majd kezdjük el leengedni a fejünket, vegyünk fel macskapózt, púposítsunk, hátunk így ívet zár be. Ereszkedjünk vissza a kiindulópózba, majd ismételjük meg az edzést 16-szor.
Kapcsolódó írások:
Figyelem! A cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem a ma.hu network nézeteit tükrözik. A szerkesztőség mindössze a hírek publikációjával foglalkozik, a kommenteket nem tudja befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.
Kérjük, kulturáltan, mások személyiségi jogainak és jó hírnevének tiszteletben tartásával kommenteljenek!
ma.hu legfrissebb hírei:
- 22:55 Meteorológia: immár több mint egy évtizede hóínség jellemzi Budapest éghajlatát
- 20:53 Agrometeorológia: kiadós csapadék segíti a friss vetést
- 16:31 Megakadályozták egy ortodox püspök húsvéti zarándoklatát Moldovában
- 14:27 Betiltották Virginia állam zászlaját a római istennő fedetlen melle miatt
- 12:22 Elismerné a Krím félszigetet Oroszország részeként az USA - Bloomberg
- 10:49 Elkészült a TAL vezeték bővítése, Csehországnak nincs szüksége orosz kőolajra
- 8:37 Szívműtéten esett át Nyilasi Tibor
top fórum témák:
- Tanár Úr gyere, mindjárt lesz Lillád!2022.05.10 21:11
- AZ IGAZSÁG SOHA NEM KÉSŐ2022.05.10 21:07
- JólVanna2022.05.10 20:31
- Porvihar2022.03.29 16:11
- Mit szólsz? Ide minden baromságot...2022.03.29 16:06